Wczorajszego wieczoru nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu- Nocy Marzeń organizowanym przez Nowe Zoo w Poznaniu. To wyjątkowa inicjatywa organizowana dla dzieci i młodzieży, która pozwala przeżyć niezapomniane chwile w magicznej atmosferze po zamknięciu ogrodu zoologicznego dla zwiedzających.
Podczas wycieczki uczestnicy mogli nie tylko podziwiać zwierzęta, ale także wziąć udział w wielu ciekawych atrakcjach, spotkaniach i aktywnościach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Nie zabrakło uśmiechów, radości i wspólnego odkrywania fascynującego świata przyrody, a co było dodatkową atrakcją dla naszych uczniów- na początku rozdawano watę cukrową.
To dla naszych podopiecznych wyjątkowy czas pełen emocji, nowych doświadczeń i pięknych wspomnień, które z pewnością pozostaną z nimi na długo.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w tym niezwykłym wydarzeniu do zobaczenia za rok!
Link do fotorelacji: https://photos.app.goo.gl/XxAWSbMf5pDmDBUV7



